Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30533
€70,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla , prane Big MArket

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla , prane Big MArket. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 Wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 118m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake dhe parket, totalisht i mobiluar, 2AC.
Cmimi 70000 Euro.

................................................................
Tirana, For Sale 2 Bedrooms Apartment at Besim Alla. Apartment is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony, with surface 118sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a new building, paved in tiles and parquet, fully furnished, 2AC.
Price 70000 Euro.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3794.html?lang=sq&format=html
BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362 / 0682053364
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

€87,672.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
€92,700.00
€54,000.00
Go to top