Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30534
€93,000.00

Apartament ne shitje prane Tregut Elektrik!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 9
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 prane shkolles “Mihal Grameno”, tek Tregu Elektrik. Ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues me siperfaqe 80m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale por ka nevoje per rikonstruktime te brendshme. Me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne apartament na kontaktoni!

Property ID : AZ120118-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-prane-tregut-elektrik-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€52,630.00
€1,100.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€41,163.00
€90,000.00
Go to top