Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30541
€49,000.00

Apartament 1+1 në shitje në Dërgut

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 5
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje apartamenti 1+1 me adresë: Dërgut, pranë gjimnazit “Oso Kuka”. Hyrja ka një sipërfaqe prej 78 m² dhe ndodhet në katin e VI të banimit.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Sallon+Kuzhinë
- Dhomë gjumi matrimoniale
- Ballkon
- Banjo të kompletuar

✔Cilësitë e hyrjes:
- Salloni dhe kuzhina janë të shtruar me pllaka cilësore.
- Dhoma matrimoniale është e shtruar me parket cilësor druri.
- E pajisur me impiant gazi për ngrohjen e ujit.
- Dritare të pajisura me grila të jashtme.
- Pjesa e kuzhinës është e shtruar me granit.
- Të gjitha mobiljet dhe pajisjet janë të reja.
- Pallati është ndërtuar vitet e fundit.
- Ka ashensor.
- Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe ndodhet pranë lehtësirave të ndryshme, (farmaci, bar, market etj)

🏷️ ÇMIMI: 49'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€46,000.00
Go to top