Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30552
€68,000.00

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Komuna e Parisit

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Komuna e Parisit. Apartmanet i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 2 ballkone me siperfaqe 65m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake dhe parket, totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 68000 Euro.

................................................................
Tirana, For Sale 1 Bedroom Apartment at Komuna e Parisit Street. Apartment is organized in 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and 2 balconies, with surface 65sqm. Apartment is located on the 4-th floor of a new building, paved in tiles and parquet, fully furnished and it has ownership lawfully.
Price 68000 Euro.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3805.html?lang=sq&format=html
BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362 / 0682053364
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 09, 2011 tek Shtepia ne shitje
€0.00
€120,000.00
Shkoder
Postuar Feb 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€210,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Shtepia ne shitje
€50,000.00
Go to top