Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30553
€66,760.00

Apartament 2+1 në shitje te Bexhisteni

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 6
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 133.5 m² me vendndodhje në rrugën e Pazarit.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit.

✅Banesa përbëhet nga:
- Salloni
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- Një ballkon
- Një verandë me sipërfaqe 137 m²

✔Cilësitë e tjera:
- Hapësira e apartamentit është e shtruar me laminat.
- Dritaret janë plastike dhe dopioxham.
- Ka të instaluar sistem ngrohjeje me kaldajë.
- Shitet i pamobiluar.
- Është i ndërtuar me materiale mjaft cilësore.
- Ndodhet buzë rrugës së Pazarit, në hyrje të Shkodrës.
- Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie (tapi të kuqe).

🏷ÇMIMI (pa përfshirë verandën): 66’760 €

🏷ÇMIMI (përfshirë verandën): 78’060 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top