Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30554
€40,000.00

Dyqan në shitje në Rus

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 5
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus. Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m².

✔Cilësitë e dyqanit:
- Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet e nevojshme.
- Ka dalje në rrugën kryesore të Rusit.
- Është i shtruar në pllakë cilësore.
- Dyqani përfshin gjithashtu edhe një banjo të pajisur me hidrosanitaret e nevojshme.
- Është i pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.
- Ndodhet në një zone tregtare me biznese nga më të ndryshmet.

🏷ÇMIMI (me pajisjet e parukerisë): 42'000 €

🏷ÇMIMI (pa pajisjet e parukerisë): 40'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Te tjera
€650.00
Go to top