Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30558
€52,630.00

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Panorama

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Panorama. Apartmanet i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 69m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i pa mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 52630 Euro.

................................................................
Tirana, For Sale 1 Bedroom Apartment at Panorama Street. Apartment is organized in 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony, with surface 69sqm. Apartment is located on the 8-th floor of a new building, paved in tiles, empty and it has ownership lawfully. Price 52630 Euro.


Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3806-shitje-apartament-1-1-ne-rr-panorama.html?lang=sqBLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362 / 0682053364
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€145,000.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Go to top