Home  » Objekte banimi  » Shtepia ne shitje  »Postime #30562
€64,000.00

Shitet apartament 3+1 tek “Rruga Ura”!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek “Rruga Ura” prane Kinostudios. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 80m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet te kompletuar dhe 1 ballkon te rrethuar me kangjella. Dritaret jane te pajisura me grila dhe ne brendesi te apartamentit ka nevoje per punime apo rregullime shtese. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i negociueshem. Per me shume informacione si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ160118-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-31-ne-rrugen-ura/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,100.00
€250,000.00
Shkoder
Postuar Feb 09, 2018 tek Shtepia ne shitje
€88,000.00
€106,000,000.00
Go to top