Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30565
€96,000.00

Shitet apartament ne Rr. Vace Zela!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne Rr.”Vace Zela” prane Qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ndertuar rreth viteve 2000, pa ashensor. Ka siperfaqe 120m2 e cila organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 korridor te madh, 2 tualete me dritare, dhe 2 ballkone te pajisura me tenda dielli. Eshte ne gjendje shume te mire, dritaret me grila, me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme dhe shume funksionale. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone e preferuar dhe frekuentuar. Me dokumenta te rregullta. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH170118-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-rr-vace-zela/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€80,800.00
Tirane
Postuar Jan 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€145,000.00
Go to top