Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #30567
€800,000.00

Shitet truall ne Mjull – Bathore!

Postuar Jan 27, 2018 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall me siperfaqe 10000 m2 ne Mjull Bathore. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime. Ju keni mundesine te krijoni nje ide me te qarte jo vetem permes fotove por edhe permes vizites virtuale ne variantin 360°. Klikoni ne shigjetat orientuese dhe vizitoni te gjithe truallin. Per me shume detaje na kontaktoni!

Property ID : AN180118-01
http://homeplus.al/property/15036-2/

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Toke ne shitje
€48,736.00
Shkoder
Postuar Jan 27, 2018 tek Toke ne shitje
€95,000.00
€72,891.00
Lezhe
Postuar Jan 27, 2018 tek Toke ne shitje
€600,000.00
Go to top