Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30632
€90,000.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Saraceve, prane Selvise

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Saraceve, prane Selvise. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90000 Euro.


................................................................
Tirane, For Sale 2 Bedrooms Apartment at Saraceve street. Apartment is organized in 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and 2 balconies, with surface 100sqm. Apartment is located on the 3-rd floor of a building, paved in tiles and parquet, partly furnishede. It has lawfully owership.
Price 90000 Euro.

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3855.html?lang=sq&format=html

BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!!


Tirana Real Estate
Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane
Kontakt: 0682053362 / 0682053364
skype: tiranarealestate1
email: tiranarealestate1@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Tirana Real Estate 2

User since: Jun 23, 2017
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€138,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Go to top