Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30640
€250.00

Tirane, Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Zogu i Zi.

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 55
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Zogu i Zi.
Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte totalisht i mobiluar.
Cmimi: 250 Euro / Muaj

Per me shume informacion: 0674052735

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top