Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30642
€44,000.00

Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Fresk.

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Fresk.
Apartament me nje siperfaqe 67m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shitet bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi: 44000 Euro.

Per me shume informacion: 0672912333

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€135,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Go to top