Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30647
€24,000.00

Apartament 1+1 në shitje në Perash

Postuar Feb 09, 2018 | Vizita: 18
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, te rruga e Koplikëve.

✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga:
-Sallon + Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Korridor

✅Cilësi të tjera të apartamentit janë:
- Është i rikonstruktuar
- Ka sistem elektrik dhe hidraulik shumë cilësor
- Ka dritare duralumini dopio xham
- Dera e jashtme është e blinduar
- Shitet i pamobiluar

🏷ÇMIMI 24'000 € (I diskutueshëm)
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€138,500.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Go to top