Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30650
€280.00

Objekt me qira në pedonale

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 38
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një objekt ndërtese të ndodhur në katin e IV me sipërfaqe 110 m² dhe me vendndodhje në pedonale, rruga “28 nëntori”.

✅Objekti përfshin:
- Dy dhoma
- Një sallë me sipërfaqe prej 70 m²
- Një banjo të kompletuar dhe parabanjo

✔Cilësi të tjera:
- Është i pajisur me kondicionerë në çdo dhoma.
- Objekti mund të përdoret për banim ose qëllime të ndryshme.
- Ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara të qytetit të Shkodrës.

🏷ÇMIMI: 280 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder
Postuar May 09, 2018 tek Te tjera
€227.00
€225.00
€225.00
Go to top