Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30755
€750.00

Apartament 3+1 me qera prane Qendres!

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 prane Qendres, Rr. “Donika Kastrioti”. Apartamenti ndodhet ne kat te te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 150m2 dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambientet jane te bollshme dhe funksionale. Eshte i arrederuar ne menyre bashkohore, i pajisur me sistem kaldaje dritare me grila. Eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ200218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top