Home  » Objekte banimi  » Apartamente me qera  »Postime #30760
€275.00

Rruga ' Thanas Ziko ' prane zones se Selvise, Apartament 2+1 jepet me qira.

Postuar May 09, 2018 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rruga ' Thanas Ziko ' prane zones se Selvise, Apartament 2+1 jepet me qira.
Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 100 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese ekzistuese. Teresisht i mobiluar ne menyre cilesore per cdo dhome. Organizohet nga salloni kryesor dhe nje mini sallon extra per miqte, kuzhina eshte e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualeti si dhe nje magazine. Mjaft i kendshem.

Cmimi: 275 euro/muaj.

Per me shume informacion: +3550693941605

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top