Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30899
€110,000.00

Shitet apartament papafingo tek Fresku!

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 65 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno 2 tualete dhe 1 ambient verande me siperfaqe 125 m2. Apartamenti ndodhet ne gjendje shume te mire. Hapesirat jane funksionale. Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje vendparkim nentokesor. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ100318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€63,900.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
€40,216.00
Go to top