Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30903
€49,060.00

Apartament 2+1 në shitje te rruga e Tafilicëve

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 241
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 89.2 m², në katin e dytë të ndërtesës me adresë te Rruga e Tafilicëve.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Dy dhoma gjumi
- Kuzhinë
- Dy Banjo të kompletuara
- Një ballkon

✔Cilësi të tjera të apartamentit:
- Kuzhina është e shtruar me parket.
- Dyert dhe dritaret janë duralumini.
- Ofrohet i pamobiluar.
- Pallati ka ashensor me çip personal.

🏷ÇMIMI: 49’060 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€80,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
€165,000.00
Go to top