Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30904
€43,355.00

Apartament 1+1 në shitje në qendër të Shkodrës

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 7
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 66.7 m² në katin e tretë. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më të reja të qytetit të Shkodrës me ndërtime moderne dhe cilësore në rrugën “Edit Durham”.

✔Cilësitë:
- Muret e jashtme janë 27 cm (dopio mur) dhe ka në mes polisterol 4 cm, duke siguruar kështu një izolim perfekt kundër lagështirës.
- Ngrohja dhe ftohja realizohen me anë të sistemit Fan Coil të instaluar në ambientet e apartamentit ku do të jetoni.
- Instalimet elektrike dhe grilat e jashtme janë me materiale cilësore italiane të garantuara.
- Instalimet hidraulike me sistem multistrap janë të lidhura me ujësjellësin si dhe me shpim nëntokësor që garanton furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerje.
- Dritaret janë salamandër gjermane 7.5 cm me 6 dhoma ajri për një izolim ideal si dhe dopioxham me gaz.
- Ofron mundësinë e zgjedhjes dhe vendosjes së pllakave dhe parketit, po ashtu edhe të dyerve sipas dëshirës.

🏷ÇMIMI: 650 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€66,250.00
Lezhe
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
€37,700.00
€22,000.00
Go to top