Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30905
€200.00

Dyqan me qira te Dugajët e Reja

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 6
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39 m² dhe me adresë: rruga "Dugajët e Reja", përballë Universitetit.

✔Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar me pllaka.
- Dritaret i ka dopio xham.
- Dyqani ka një kondicioner.
- Dyqani është i rinovuar.
- Tavani është i punuar me model, kartongjes.
- Ka edhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 200€/ muaj.
* I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top