Home  » Punesime  » Te tjera  »Postime #30907

KERKOHET RROBAQEPESE/ TAPICIERE

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 24
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Rrobaqepse.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete eksperience pune ne rrobaqepsi per copa industriale / tapiceri ( mobilim)
2. Te jete me vendbanim ne Durres
3. Te kete njohuri ne makina qepje
4. Personat me eksperience pune perbejne avantazh
Cel. : 0686054142
E-mail: cv@pespagroup.com

Pespa

User since: Apr 26, 2013
See all ads »

06********Show phone
Email

Durres
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
Go to top