Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #30915
€280,000.00

Shitet Godine dhe Truall ne Vaqarr.

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet Godine dhe Truall ne Vaqarr.
Godine me nje siperfaqe totale 1100m2, i ndare ne dy kate dhe ne nje kat papafingo. Trualli ka nje siperfaqe prej 800m2 dhe ndertesa eshte 1100m2 e hipotekuar dhe me gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Cmimi: 280000 Euro.

Per me shume informacion: +355676022313

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€350,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€57,266.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€21,798.00
Go to top