This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #30917
€70,000.00

Shitet dyqan tek Fresku!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 228
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet dyqan ne zonen e Freskut. Dyqani ndodhet ne katin zero afer rruges kryesore, me siperfaqe 56m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Ka mundesi shfrytezimi te ambientit te jashtem i cili eshte i pajisur me tende dielli. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ090318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€280.00
€280.00
Shkoder
Postuar Sep 13, 2018 tek Te tjera
€62,000.00
€400.00
Go to top