This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #30921
€8,100.00

Ambient komercial me qera ne Unaze te Re!

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 118
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Ambienti ka siperfaqe totale 1350 m2 dhe te ofron mundesi ndarje perkatesisht ne 2 ambiente me siperfaqe 650m2 dhe 700 m2. Ka hapesira te bollshme, te pershtatshme dhe mjaft funksionale per sherbime te ndryshme biznesi, zyra, apo call center. Ndodhet ne kat te 1-re banim ne nje pallat te ri, i pajisur me shkalle levizese. Ka nje lartesi 3.2m, i pajisur me linje 3 fazore energjie, me sistem aspirimi dhe kondicionimi inverter. Ne perberje ka 10 tualete ne total qe jane te ndare ne dy anet e ambientit. Ka fasade xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit. Dritaret jane dopio xham te temperuar. Ambienti ka 4 aksese hyrje dalje dhe te ofron mundesi parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH120318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 09, 2018 tek Te tjera
€24,640.00
Shkoder
Postuar Jun 10, 2018 tek Te tjera
€275.00
Shkoder
Postuar Jun 11, 2018 tek Te tjera
€780.00
Shkoder
Postuar Jun 14, 2018 tek Te tjera
€600,000.00
Go to top