Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30924
€1,600.00

Ambient zyre me qera ne Bllok!

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 3
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre me siperfaqe 245m2 ne zonen e Bllokut. Ambientet ndodhen ne kat te 6-te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe preferuar. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Eshte i organizuar ne 4 ndarje, 1 ambient kuzhine, 1 depo dhe 2 ballkone. Ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH160318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€4,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€306.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€191.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€160.00
Go to top