Home  » Objekte banimi  » Te tjera  »Postime #30927
€77.00

Garsoniere me qira pas policisë

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 25 m² të ndodhur te rruga e Golemit, pas policisë.

✔ Karakteristikat:
- Prona është një shtëpi private një-katëshe me 60 m² oborr.
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka një dhomë dhe një banjo.
- Ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 10’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€36,296.00
€2,400.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€800.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Te tjera
€460.00
Go to top