Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30931

Durres, shes apartament 500 Euro/m² ((QENDER))

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 3
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Tek ish-Rajoni i policise, ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Durresit, ne godine 13-kateshe, shiten apartamente banimi 1+1 2+1 dhe 3+1. Pjeserisht te mobiluar. Te gjitha punimet brenda apartamenteve dhe jashte pallatit, jane kryer me materiale te nje cilesie te larte. Cdo apartament eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Eshte nje shanc i bukur dhe i lire, per te patur shtepine qe keni enderruar.
Na kontaktoni ne nr e tel: 0696504343
gabree68@hotmail.com

gabriel

User since: Oct 27, 2015
See all ads »

Email

€40,216.00
€30,216.00
€230,000.00
€33,000.00
Go to top