This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #30933

Durres, shes dyqan Kati 1, 200 m² 1.400 Euro/m² ((QENDER))

Postuar Oct 12, 2018 | Vizita: 3058
Zona: Durres
OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise)

Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE NDAHET NE DY NGA 100 M2) i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 13 katesh. Dyqani ka fasade xhami, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Me nje vendndodhje fantastike per mbarevajtjen e biznesit tuaj.. Ekziston dhe opsioni ndares i dyqanit.
I paisur me certifikate pronesie.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr cel. : 0696504343

Cel. : 0696504343

gabriel

User since: Oct 27, 2015
See all ads »

Email

€12,000.00
Shkoder
Postuar Oct 11, 2018 tek Te tjera
€112,000.00
Shkoder
Postuar Oct 12, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2018 tek Te tjera
€200.00
Go to top