This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #30975
€4,000.00

Magazine me qera ne Vaqarr!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 729
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Print
Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i ndricuar, i pershtatshem dhe funksional per aktivitete te ndryshme biznesi. Te ofron mundesi parkimi ne ambientet e jashtme te tij. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH210318-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,500.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Te tjera
€632.00
Shkoder
Postuar Oct 02, 2018 tek Te tjera
€593.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€220,000.00
Go to top