This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #30978
€500.00

Apartament me qera per banim apo zyre prane Ambasades Amerikane!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 184
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 130 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete me dritare dhe 3 ballkone. Ambienti eshte shume i pershtatshme per banim dhe per aktivitet zyre per sherbime te ndryshme biznesi. I pajisur me sistem kondicionimi, dritare me grila. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Mund te jepet bosh ose i mobiluar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase bosh – 500 Euro/Muaj

Cmimi i qerase i mobiluar – 700 Euro

Property ID : AZ190318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
€500.00
Tirane
Postuar Oct 18, 2018 tek Apartamente me qera
€320.00
Go to top