Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #30995
€250.00

Apartamente me qera tek Ish Fusha Aviacionit!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 62
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Ish Fusha Aviacionit. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi punimet e te cilit jane teper cilesore. Jane te mobiluara ne menyre moderne. Dritare te pajisura me grila, me sistem kondicionimi. Ndodhen ne zone te frekuentuar dhe populluar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase per 1+1 – 250 Euro/muaj

Cmimi i qerase per 2+1 – 300 Euro/muaj

Property ID : AN210318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 02, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Jun 02, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Jun 03, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
€290.00
Go to top