This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #30997
€92,040.00

Shitet duplex ne zonen e Freskut!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 4055
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet duplex ne zonen e Freskut prane Teleferikut. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 6-te dhe te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe totale 141.6m2. Kati i 6-te ka siperfaqe 73.2m2 dhe kati i 7-te ka siperfaqe 56.3m2. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, secili me ballkon, soxhorno, dhe 2 tualete me dritare. Punimet ne apartament jane teper cilesore, dritaret jane dopixham dhe me grila. Eshte i pajisiur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : BH210318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
€126,400.00
Go to top