Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30997
€92,040.00

Shitet duplex ne zonen e Freskut!

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet duplex ne zonen e Freskut prane Teleferikut. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 6-te dhe te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe totale 141.6m2. Kati i 6-te ka siperfaqe 73.2m2 dhe kati i 7-te ka siperfaqe 56.3m2. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, secili me ballkon, soxhorno, dhe 2 tualete me dritare. Punimet ne apartament jane teper cilesore, dritaret jane dopixham dhe me grila. Eshte i pajisiur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : BH210318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€43,355.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€63,900.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Go to top