Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #30998
€25,000.00

Apartament 1+1 në shitje tek ish-Parku i autobusave

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave.

Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet i pamobiluar, përveç banakut dhe banjos.

🏷ÇMIMI: 25’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€30,216.00
€230,000.00
€33,000.00
Go to top