This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #30999
€500.00

Apartament 3+1 me qera prane Stadiumit Dinamo!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 200
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo, ne Rr. “Andon Zako Cajupi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka siperfaqe prej 128.4m2, te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, dritaret jane dopioxham me grila, i pajisur me sistem ngrohje. Ambientet kane hapesira te bollshme. Ndodhet ne nje zone te preferuar. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN220318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top