Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31003
€62,700.00

Apartament 2+1 në shitje në Rus

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 2
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e 8 dhe ka një sipërfaqe prej 114 m².

Është i shtruar me pllakë, me dritare duralumini dopioxham dhe grilë si dhe ka dy ballkone.
Ofron mundësinë e vendosjes së dyerve sipas dëshirës së klientit.

🏷ÇMIMI: 62’700 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€54,000.00
€58,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€80,000.00
Go to top