This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31007
€460.00

Zyre me qera prane Qytet Studenti!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 1069
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient per zyre prane “Qyteti Studenti”. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 125m2 te organizuar ne 2 ndarje dhe 2 tualete. Eshte i mirembajtur me hapesira funksionale dhe te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ160318-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€550.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
€1,300.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€600.00
Go to top