This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31013
€100,000.00

Shitet apartament afer ish stacionit te Trenit!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 7177
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 afer ish Stacionit te Trenit, ne Rr. “Karl Gega”. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, kati i fundit i pallatit. Ka siperfaqe 117 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete (njeri prej te cilit me dritare) dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur. Shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne zone te frekuentuar, i aksesueshem per linjat urbane. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH230318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€121,000.00
Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
€75,000.00
Go to top