This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31018
€400.00

Apartament me qera tek Kopshti Botanik!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 670
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 112m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2tualete dhe 2 ballkone me pamje te kendshme nga liqeni. Eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar ne menyre bashkohore. Dhomat jane te shtruara me parket, dritaret te pajisura me grila. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ270318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€450.00
Tirane
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€400.00
€250.00
Go to top