Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31020
€48,800.00

Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 1
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”.
Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m².

Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz.
Shitet pjesërisht i mobiluar (ka mobilie të reja dhe të papërdorura).
Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe malit të Taraboshit.

🏷ÇMIMI: 48’800 €
------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€94,800.00
€190,000.00
€190,000.00
Go to top