Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31021
€500.00

Dyqan me qera afer Rr. se Kosovareve!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 81
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan prane Rr. se Kosovareve. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, rruge kryesore. Ka siperfaqe 63m2, i pajisur me 2 tualete dhe fasade xhami te jashtme ku mund te reklamohet dukshem lloji i biznesit. I pershtatshem dhe funksional per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH270318-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 06, 2018 tek Te tjera
€180.00
€150,000.00
Shkoder
Postuar Jun 06, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Tirane
Postuar Jun 07, 2018 tek Te tjera
€373,600.00
Go to top