Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31024
€500.00

Zyre me qera prane shkolles “Edit Durham”!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 52
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre prane shkolles “Edit Durham” ne Rr. “Andon Zako Cajupi” Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri. Ka siperfaqe 70 m2. Ne perberje ka 1 tualet. Eshte i mobiluar, i pershtatshem dhe funksional per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Property ID : DH230318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€540.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€3,223.00
Tirane
Postuar May 22, 2018 tek Te tjera
€1,740.00
Go to top