This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31025
€250,000.00

Shitet apartament 3+1 ne Bllok!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 8067
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati shume mire te organizuar dhe administruar. Te gjitha punimet jane teper cilesore, i pajisur me porte hyrese te kontrolluar dhe te ofron mundesi parkimi ne parkingun nentokesor te pallatit. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 , te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete njeri prej te cilit me dritare dhe ndodhet ne dhomen matrimoniale. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i shtruar me parket druri cilesor, i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Bllokut, mjaft te preferuar dhe frekuentuar. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN290318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€94,800.00
€190,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Go to top