Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31027
€57,000.00

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1.

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe 67m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te perbashket dhe me dalje ne ballkon. Nje dhome gjumi dhe nje tualet. Shitet totalisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi: 57000 Euro.

Per me shume informacion: +355674052735

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€43,355.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€63,900.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Go to top