Home  » Objekte banimi  » Toke ne shitje  »Postime #31032
€57,266.00

Tokë në shitje në Vermosh

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 3
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².

✔Cilësitë e tokës:
- Rruga përshkohet jo vetëm nga vendas, por edhe nga banorë nga Mali i Zi.
- Është një urë lidhëse mes Plavës, Gucisë dhe Podgoricës.
- Ndodhet në një zonë që po zhvillohet me hapa të shpejtë nga ana turistike dhe kjo do ishte një mundësi shumë e mirë investimi për biznese si: pikë karburanti (autogrill), bar-restorant etj.
- Toka zotëron dokumentacion të rregullt.

🏷ÇMIMI: 75 milionë lekë të vjetra
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€350,000.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€280,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2018 tek Toke ne shitje
€21,798.00
Go to top