Home  » Objekte banimi  » Apartamente ne shitje  »Postime #31034
€1,000.00

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl!

Postuar Apr 13, 2018 | Vizita: 4
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, punimet e te cilit jane teper cilesore. Pallati eshte i pajisur me sistem sigurie, muret e jashtme jane me sistem izolimi per ngrohje-ftohje, jane kryer te gjitha punimet elektrike dhe hidraulike. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme prej 127 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Te gjitha ambientet jane te shtruara me parket, dritaret jane dopioxham. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin nentokesor me nje cmim extra. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 500 Euro/Muaj

Cmimi i shitjes – 1000 Euro/m2

Property ID : AZ130318-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane
Postuar Apr 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€94,800.00
€190,000.00
Go to top