This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31056
€165,000.00

Shitet apartament prane Bllokut te Ambasadave!

Postuar Jun 28, 2018 | Vizita: 154
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane Bllokut Ambasadave, ne Rr. e Durresit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.Apartamenti eshte i pabanuar. Ka siperfaqe 123.61 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete te pajisura me dritare dhe 2 ballkone. Punimet ne pallat jane teper cilesore, eshte i iozoluar me sistme kapot, dritaret jane dopioxham dhe grila. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH290318-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top