This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31057
€500,000.00

Shitet vile luksoze dhe toke ne Vishaj!

Postuar Aug 20, 2018 | Vizita: 14484
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper cilesore. Cdo kat i viles ka ne perberje nje verande te jashtme nga ku mund te shijosh pamjen, qetesine dhe ajrin e paster te zones. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 2 ndarje, 1 tualet, kati i 2-te ne 3 ndarje, 1 tualet dhe kati i 3-te ne 2 ndarje dhe 1 tualet. Siperfaqa e tokes eshte e pershtatshme per ndertim banimi apo biznesi. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : DH240318-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 27, 2018 tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Sep 15, 2018 tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia ne shitje
€420,000.00
Go to top