This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31060
€50,000.00

Shitet apartament ne Selite!

Postuar Oct 01, 2018 | Vizita: 597
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne zonen e Selites. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 62.7 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Dritaret jane dopixham dhe me grila, i pajisur me instalimet per sistemin me ngrohje qendrore. Ka planimetri funksionale me orientim Jug-Perendim. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i favorshem. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Ju keni mundesine te krijoni nje ide me te qarte jo vetem permes fotove por edhe permes vizites virtuale ne variantin 360°. Klikoni ne shigjetat orientuese dhe vizitoni te gjithe apartamentin.

Property ID : DH310318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€129,600.00
Tirane
Postuar Jul 17, 2018 tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Go to top