Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31063
€75,000.00

Shitet apartament tek 5 Maji!

Postuar May 22, 2018 | Vizita: 2438
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek 5 maji. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. ka siperfaqe 104 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme dhe funksionale. Cmimi i negociueshem. Eshte ne proces hipotekimi. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ290318-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top